0

Sejfy domomowe klasy 0 i klasy I

Sejfy klasy 0 i klasy I.
 

Sejf Consul 25/I-K

Sejf Consul 40/I-K

Sejf Save4EVER

Sejf Save4EVER 5


- Sejfy posiadają certyfikaty stwierdzające zgodność z normą PN-EN 1143-1:2006. Certyfikaty wydał ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy 0 można przechowywać walory do równowartości 60 średnich pensji krajowych, natomiast w sejfach klasy I do 120 średnich pensji. Ten limit określony został Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczy wyłącznie wszystkich firm.

- Sejfy przeznaczone są do zabezpieczenia przed kradzieżą: gotówki, papierów wartościowych, dokumentów, broni palnej, biżuterii itp.
- Stosowane jako sejfy domowe jako sejfy do biura, do sklepu i apteki do zabezpieczenie utargu, w małych i dużych firmach oraz jako sejfy na broń i amunicję.
- Drzwi zamykane są jednym zamkiem kluczowym. Zamek zabezpieczony jest płytką manganową chroniącą go przed przewierceniem oraz przed przecięciem.
- Niezawodny, solidny układ ryglowy składający się z rygli ruchomych oraz rygla stałego blokujących drzwi. Drzwi o nowoczesnej konstrukcji z kilku warstw blachy stalowej.
- W celu przymocowania sejfu do elementów konstrukcyjnych budynku:

- sejf Consul posiadają 4 otwory montażowe - 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej.

- sejf 4EVER posiada 2 otwory montażowe - 1 w dnie oraz 1 w ścianie tylnej do samodzielnego przewiercenia tylko korpusu zewnętrznego.

- Kolorem podstawowym (domyślnym) jest kolor grafitowy RAL 7024, w sejfach 4EVER drugim kolorem podstawowym jest jasny szary RAL 7024.
- Gwarancji na 24 miesiące.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.