0

Sejfy z wrzutnią

Sejfy depozytowe z wrzutnią bębnową KP+WBX3


 

sejf z wrzutnią depozytowe


    

Sejfy z wrzutnią

Każdy właściciel punktów i salonów sprzedaży powinien być świadomi tego, jak ważna jest ochrona posiadanego towaru oraz utargu. Szczególnie, jeśli mowa tutaj o wysoce wartościowych produktach, a to np. biżuteria w salonie jubilerskim, ale nie tylko, dlatego sejfy z wyrzutnią mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Coraz więcej właścicieli tego typu przybytków, dostrzega ofertę Konsmetal24.pl oraz to jak wiele korzyści jest związanych z posiadaniem sejfów, gdyż nie tylko gwarantują one faktyczną ochronę przedmiotów, ale też tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Mamy bowiem świadomość, że gotówka, dokumenty lub inne zdeponowane przedmioty z pewnością nie wpadną w niepowołane ręce. Decydując się na sejfy z wrzutnią z naszej fabryki - masz tą pewność!

Sejf z wrzutnią – najważniejsze informacje na temat oferty Konsmetal24.pl

W naszej ofercie dostępne są różnego typu sejfy depozytowe, oferujemy również kasety wrzutowe, jak również sejfy z szufladą wrzutową. Natomiast trzeba przyznać, że to właśnie sejfy z wrzutnią bębnową są w stanie zagwarantować zdecydowanie najwyższy poziom bezpieczeństwa, pośród wszystkich innych sejfów wrzutowych, którymi dysponujemy. Najlepszym potwierdzeniem ich ponadprzeciętnej jakości oraz wytrzymałości antywłamaniowej produktów z naszego sklepu z sejfami wrzutowymi, jest certyfikat według normy PN-EN 1143-2:2014-06 w klasie II. Oznacza to, że urządzenia te pozwalają na przechowywanie oraz bezproblemowe ubezpieczenie kosztowności, których wartość sięga aż stu osiemdziesięciu średnich pensji krajowych.

Sejfy z wrzutnią bębnową - charakterystyka budowy i działania

Jeżeli chodzi o samą budowę oferowanych produktów z naszej fabryki sejfów z wyrzutnią bębnową, jest to swojego rodzaju połączenie doskonałych kas z obrotową wrzutnią bębnową. Mechanizm działania jest tutaj banalnie prosty i uproszczony do granic możliwości, przez co użytkownik ma zagwarantowaną pełną wygodę. Chcąc zdeponować pieniądze lub wartościowe przedmioty, tak jak klucze, koperty, dokumenty itd. wystarczy umieścić je w kieszenie bębna, a kolejno obrócić go, przy pomocy przeznaczonej do tego celu dźwigni.

Sejfy depozytowe z wrzutnią – wygoda, jakość i długa lista innych korzyści

Wszystko, co zostaje wrzucone do sejfu, trafia do jego dolnej części, zwanej częścią depozytową. Chcąc wyjąć depozyty, należy otworzyć drzwi główne, które są wyposażone w jeden bądź dwa zamki wysokiej klasy. Dla gwarancji najwyższego poziomu bezpieczeństwa, omawiane sejfy depozytowe z wrzutnią można dodatkowo wyposażyć w czujniki alarmowe, a także bezpośrednie podłączenie do instalacji alarmowej budynku. W naszym sklepie z sejfami z wyrzutnią możesz zakupić je w atrakcyjnej cenie.

Rodzaje stosowanych sejfów:

- K  - zamek kluczowy klasy A

- S  - zamek szyfrowy mechaniczny klasy A

- EA - zamek elektroniczny klasy A

- E  - zamek elektroniczny klasa B (EM 20-20) z funkcją ustawienia 1-2 kodów użytkownika

- ET - zamek elektroniczny klasa B (Tantum MLS) z funkcją ustawienia 1-9 kodów użytkownika z funkcją cichego alarmu.

Warto zauważyć, że w zamkach elektronicznych istnieje możliwość ustawienia opóźnienia czasowego otwarcia od 1 do 99 minut. Zamki elektroniczne posiadają dodatkowo zabezpieczenie uniemożliwiające otwarcie zamka metodą prób i błędów, Każdy zamek elektroniczny zasilany jest baterią 9V i nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej budynku, co stanowi kolejną zaletę takiego rozwiązania.

Sejfy z wrzutnią - wyposażenie podstawowe:

- KP 100 – 1 półka

- KP 120 – 2 półki

- KP 150 – 3 półki

Jeśli zainteresował Cię pomysł, by mieć sejf wrzutowy do swojej dyspozycji, ale nie masz pewności, który z oferowanych w Konsmetal24.pl produktów wybrać - zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy podjąć właściwą decyzję!


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.