0

Szafy na broń klasa S1

Sejfy na broń MLB, klasa S1
 

szafa na broń

Sejf MLB 150/3

Sejf MLB 150D/4+4

szafa na broń certyfikat s1

Sejf MLB 150D/6+4

Szafa MLB 150D/100+4

Szafy na broń klasa S1

Konieczność lub chęć posiadania broni w państwie Polskim nie kończy się na uzyskaniu pozwolenia oraz zakupie sprzętu. Równie istotne jest właściwe przechowywanie nabytej broni, zgodne z ustawą. Zamiast ryzykować niewłaściwego zabezpieczenia - skorzystaj z oferty sklepu Konsmetal24.pl, który oferuje szafy na broń klasy S1! W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie asortyment spełniający wymagania. Duży wybór, solidna produkcja, dobre ceny - zapoznaj się z naszą ofertą już teraz, a jeśli po drodze pojawią się dodatkowe pytania - jesteśmy do dyspozycji.

Sejfy na broń długą - 100% bezpieczeństwa

Każdy posiadacz broni palnej, powinien pomyśleć o jej odpowiednim zabezpieczeniu przed wpadnięciem w niepowołane ręce, a także z uwagi na ogólne względy bezpieczeństwa. Tzw. Szafy na broń to bardzo popularne rozwiązanie wśród posiadaczy broni palnej, a w sklepie Konsmetal każdy klient odnajdzie takie rozwiązanie, które będzie najlepsze w jego sytuacji. Pamiętaj też, że nasza oferta to nie tylko sejfy na broń długą, ale też bogactwo innych propozycji, jak szafy metalowe biurowe, czy też kasy pancerne. Kompleksowość i różnorodność asortymentu to nasz znak rozpoznawczy. Większość zdaje sobie sprawę, że wybierając szafę na broń certyfikat s1 produkowane są zgodnie z normą PN-EN 14450:2018-02, powinien być punktem obowiązkowym. Tylko sejfy odpowiednio wysokiej klasy dają gwarancję należytego zabezpieczenia. Dobra szafa pancerna na broń to coś, bez czego nie obejdą się entuzjaści broni palnej, ale też osoby pracujące w służbach mundurowych, które posiadają własne egzemplarze broni.

Szafy na broń długą - wysokiej jakości oferta od Konsmetal24

Broń palna powinna być przechowywana w sposób, który uniemożliwia dostęp do niej osobom postronnym. Oferowane przez firmę Konsmetal sejfy na broń klasy S1 są zgodne z rygorystycznymi normami dotyczącymi przechowywania broni oraz amunicji. Oferujemy modele przystosowane zarówno do przechowywania broni długiej, jak i broni krótkiej. Wszystkie szafy na broń palną zostały wykonane z wysokiej jakości stali i wyposażone w solidne najwyższej klasy zamki. Proponujemy szafy na broń klasy S1 oraz sejfy klasy I o różnych wymiarach i pojemnościach (od kilku do kilkunastu sztuk broni krótkiej lub długiej).

Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji – certyfikowane sejfy na broń

Sejfy na broń klasy S1 przeznaczone są dla wszystkich posiadaczy broni palnej. Proponujemy sejfy w formie szaf, a także praktyczne, wygodne i dyskretne szuflady na broń myśliwską. Wszystkie nasze rozwiązania poddać można personalizacji, dobierając odpowiednie wyposażenie dodatkowe (uchwyty, półki, wewnętrzne skrytki itp.). Wszystkie spełniają również najwyższe formy bezpieczeństwa, stanowiąc doskonały wybór zarówno do różnego typu instytucji, jak i dla użytkowników prywatnych. W asortymencie naszego sklepu z szafami na broń klasy S1 znajdują się również innego rodzaju sejfy Konsmetal do przechowywania zarówno broni i amunicji, jak i kosztowności, gotówki, papierów wartościowych czy ważnych dokumentów oraz sejfy kasjerskie z szufladą i inne urządzenia pozwalające składać depozyty chroniące nadwyżki gotówkowe w punktach usługowych i handlowych oraz placówkach bankowych.

Zamknięcie sejfów na broń długą MLB

Standardowo, zamknięcie realizowane jest jednym zamkiem kluczowym. W karcie produktu, w wyposażeniu dodatkowym występują inne zamki jako zamienne oraz dodatkowe.

W modelach od szerokości 500 mm możliwe jest zamontowanie dwóch dowolnych zamków:

- S  – zamek szyfrowy mechaniczny klasy A, kod 6-cio cyfrowy, 1 mln kombinacji

- EA - zamek elektroniczny klasy A, kod 6-cio cyfrowy, 1 mln kombinacji

- E  - zamek elektroniczny klasa B (EM35-20), zamek z kodem 6-cio cyfrowym, 1 mln kombinacji, 1-2 użytkowników.

- ET – zamek elektroniczny klasa B (Tantum MLS), zamek z kodem 6-cio cyfrowym, 1 mln kombinacji, 1-9 użytkowników, cichy alarm.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą na szafy na broń klasy S1, ale masz dodatkowe pytania przed złożeniem zamówienia? Zespół Konsmetal24 jest do Twojej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu już teraz!

Wyposażenie podstawowe

Model

Max. ilość

broni

Skrytka  Półki  

Il. pudełek

na drzwiach

Przegroda
(szt.) (szt.) (szt.) (szt.) (szt.)
 MLB 125D/4 4 1 2 3 1
 MLB 150D/4+4 4+4 1 3 3 1
 MLB 150P/3 3 1
 MLB 150P/5 5 1
 MLB 150S/6 6 1
 MLB 150D/6+4 6+4 1 3 4 1
 MLB 150S/10 10 1 4
 MLB 150D/10+4 10+4 1 3 4 1
 MLB 150S/14 14 1 4
 MLB2 150D/10+5 15 1 3 8 1
 Szuflada MLB 80/2 2
 Szuflada MLB 135/2 2


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.