0

Sejfy ścienne

Sejfy ścienne

sejf ścienny

Sejf ścienny KSN 20-K

sejf ścienny - konsmetal

Sejf ścienny KSN 35-EM

Sejf ścienny – w domu, w biurze i nie tylko

Certyfikowany sejf ścienny, to bez wątpienia nie jest coś, co można spotkać jedynie w nielicznych domach, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na montaż sejfów. Dziś każdy, kto chce w prawidłowy sposób chronić swoich oszczędności, kosztowności, ale też przedmiotów o wysokiej wartości sentymentalnej, powinien zadbać o najlepsze miejsce do tego celu, a sejfy ścienne dostępne w ofercie sklepu Konsmetal z pewnością takie będą.

Sejf ścienny to bardzo wygodne rozwiązanie, co jest dodatkowym atutem. Pozwala na instalację (jak sama nazwa wskazuje) bezpośrednio w ścianie, co jest wygodne podczas użytkowania i nie zajmuje dużo miejsca. Co więcej, będzie to też dodatkowy atut, który pozwoli ukryć sam sejf, co niejako stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

W sejfie ściennym z powodzeniem ukryjemy przedmioty, w zależności od gabarytów. W większości przypadków jest to gotówka, biżuteria, ważne dokumenty, akty notarialne, testamenty, papiery wartościowe, ale też zdjęcia, pamiątki rodzinne oraz inne przedmioty o dużej wartości sentymentalnej.

Certyfikaty do przechowywania

- Wartości do 12 średnich pensji krajowych zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2006, klasa S1

- Broni palnej i amunicji - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji:

Opis sejfów ściennych

- Korpus sejfów Koliber wykonany jest z wysokiej jakości blachy, o podwyższonej odporności na sforsowanie;

- Wzmocniona płyta drzwi o grubości 5 mm z dodatkową osłoną mechanizmu ryglowego i zamka; solidne rygle o średnicy 20 mm;

- Wewnętrzna i zewnętrzna blokada drzwi uniemożliwiająca otwarcie zaryglowanego sejfu po wycięciu zawiasów;

- Wieniec w przedniej części sejfu zapewnia estetyczne wykończenie montażu, natomiast kołnierz w tylnej ścianie zapewnia stabilne zakotwienie sejfu w ścianie.

- W obrysie drzwi znajdują się progi utrudniające dostęp do rygli, a także chroniące przed wepchnięciem drzwi sejfu do środka podczas próby sforsowania;

- Drzwi z zawiasowaniem wewnętrznym z kątem otwarcia 100o

- Standardowym kolorem (domyślnym) jest jasnoszary (popielaty) RAL 7035.

- Gwarancja 24 miesiące.

Rodzaje stosowanych zamków w sejfach ściennych

- zamek kluczowy klasa A, klucze L=95 szt.2. (symbol K)

- zamek elektroniczny klasy A typ HSL (symbol EA)

- zamek elektroniczny klasa B EM 20-20 (symbol E)

Wyposażenie podstawowe sejfów do wmurowania

- KSN 35 - półki w opcji

- KSN 45 - 1 półka


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.