0

Sejfy ognioodporne Home Safe

Sejfy ognioodporne lekkie
 

Sejfy ognioodporne Home Safe

Aby odpowiednio chronić gotówkę i inne wartościowe przedmioty pod własnym dachem - warto zainwestować w sejfy ogniodporne Home Safe. Ta propozycja Konsmetal 24 to nie tylko zabezpieczenie majątku przed włamywaczami, ale i żywiołami. Stanowi kompleksowe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie inne sprzęty zawodzą. Natomiast, jeśli interesują Cię kasy pancerne lub sejfy na broń - wiedz, że je również znajdziesz w ramach naszej oferty.

Sejfy ognioodporne lekkie - interesująca oferta od Konsmetal24.pl

Najważniejsze do podkreślenia jest, iż dajemy dostęp do sejfów ogioodpornych Home safe posiadających certyfikat zabezpieczenia na włamanie w klasie S2 wg normy EN 14450. Daje to możliwość przechowywania wartości do 24 średnich pensji krajowych - dotyczy wszystkich osób oraz broni i amunicji. Równocześnie jest to sprzęt posiadający certyfikat kontroli ogniowej w klasie LFS 30 P wg normy EN 15659, co zapewnia 30-sto minutowe bezpieczeństwo dokumentu w czasie stosowania. Inne cechy charakterystyczne asortymentu naszego sklepu z sejfami ognioodpornymi Home Safe to certyfikacja pochodzenia ECB*S w Niemczech, bardzo niska masa sejfu.

Stosowane zamki

Standardowo, sejfy są z jednym zamkiem podstawowym klasy A lub z jednym zamkiem elektronicznym klasy B zgodnie z normą EN 1300.

Zamek elektroniczny posiada

- kod 6-cio cyfrowy - 1 milion możliwości jego zmiany

- dwa kody: główny i użytkownika

- wykonanie z jednolitego, metalowego odlewu

- klawiatura cyfrowo-literowa, wyposażona w zapamiętane kod 6-cio cyfrowe

- otwarte czasowe otwarcie zamka od 1 do 99 min.

- bardzo dostępna wymiana baterii, która wystarcza na 10 tys. otwarć

- 2 otwory do kotwienia w dnie oraz 2 ścienne w ścianie.

- kolor standardowy grafit RAL 7016.
 

Uwaga: Sejf za 1.23 PLN.

Sejf Alpha UG-20-K

Do zakupionego w naszym sklepie sejfu Home Safe można kupić (jako wyposażenie dodatkowe) jeden Sejf Alpha UG-20-K. firmy ChubbSafes w cenie 1,23 PLN. Sejf nie posiada certyfikatu.

Parametry: Zamknięcie zamkiem kluczowym, wys. 250 x szer. 350 x gł. 250 mm, 1 półka, 2 kotwy montażowe, 2 otwory montażowe w dnie oraz 2 w ścianie tylnej, dno wyłożone wykładziną.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.