0

Szafy metalowe na poufne

szafa metalowa na dokumenty Szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty "POUFNE"

 

Szafa metalowa MS1/A 100

 

Szafy metalowe MS1M/A 150

szafa na akta osobowe

Szafa metalowa MS1M/A 190

szafy metalowe na dokumenty

Szafa metalowa MS2M/A 190

Szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty "POUFNE”

Odpowiadając na wysokie zapotrzebowanie rynku na rozwiązania sprzętowe zabezpieczające dokumenty w kategorii “poufne” - oferta Konsmetal24.pl została uzupełniona szafami metalowymi typu 1 klasy A, które spełniają wymagania stawiane takim meblom ochronnym. Tym samym uzupełniamy naszą propozycję produktami, które obok kategorii takim jak sejfy, czy kasy pancerne stanowią pełne spektrum zabezpieczeń zarówno dla celów domowych, jak i komercyjnych.

Szafy metalowe klasy A na dokumenty niejawne – interesująca oferta od Konsmetal24.pl

Szafy metalowe na dokumenty niejawne, są urządzeniami o celach zabezpieczających. Ich parametry mają odpowiadać przyznanym im certyfikatom. Każda z oferowanych przez nas szaf metalowych na akta osobowe i inne dokumenty posiadają różne rozmiary, a także odmienne klasy zabezpieczeń, co pozwala na znalezienie modelu dopasowanego dokładnie do potrzeb klienta. Będą one dobrym rozwiązaniem w organizacjach, gdzie konieczny jest najwyższy poziom ochrony dokumentów, ale też w każdej firmie, a to w celu przechowywania akt osobowych zatrudnionych pracowników, czy też innych danych, uznawanych za poufne. Mowa tutaj o najwyższym poziomie zabezpieczeń i to dla potrzeb różnego rodzaju. Jeśli w Twojej firmie, czy domowym biurze pojawia się potrzeba takiej ochrony danych - dostępne u nas szafy metalowe typ 1 klasa A na dokumenty “poufne” całkowicie spełnią te wymagania.

Szafy metalowe typ 1 klasa A - jakość potwierdzona certyfikatami

Dostępne w naszej ofercie szafy metalowe posiadają atest klasy A, zgodnie z zarządzeniem MON Nr 57 z 2011 roku oraz Nr 46 z 2013 roku, zakwalifikowane zostały jako typ 1 zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 2012 roku.

Bezpieczeństwo w firmie – szafy metalowe na dokumenty niejawne

To oczywiste, że przechowywanie tych dokumentów, które opatrzone zostały klauzulą „poufne”, będzie wiązało się z podjęciem ogromnej odpowiedzialności. Mamy tego pełną świadomość, dlatego wszystkie rozwiązania, które udostępnia nasz sklep z szafami metalowymi typu 1, wykonywane są z największą starannością, a także zachowując przy tym wszystkie, nawet te najbardziej restrykcyjne normy. Każda szafa pancerna i nie tylko, to najwyższej jakości materiały oraz najlepsze zamki, a to sprawia, że możemy naszym klientom zagwarantować pełne bezpieczeństwo dokumentów, które pragną przechowywać.

Dlaczego warto zamówić szafy metalowe na poufne dokumenty w Konsmetal24.pl?

Sporym atutem produktów sygnowanych marką Konsmetal jest to, że każda szafa metalowa na dokumenty niejawne wyróżnia się komfortem użytkowania, a także wykorzystaniem najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Co więcej, wszelkie komponenty, a zwłaszcza dokładnie parametry mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Z uwagi na to, bardzo często proponujemy naszym klientom, chociażby dodatkowe skrytki, półki, czujniki wstrząsowe, pozycji drzwi, a także niezliczoną ilość wielu innych udogodnień. Wszystkim właścicielom działalności gospodarczych zorientowanych na usługi lub handel, rekomendujemy dodatkowo wybór sejfy kasjerskie i skrytki depozytowe pozwalające na ochronę depozytów gotówkowych.

Drzwi szaf metalowych na akta "POUFNE"

Szafy tego typu, zamykane są zamkiem kluczowym klasy A, z dwoma kluczami w komplecie. Istnieje możliwość wyposażenia szafy na dokumenty w drugi, dowolny zamek, a także zamiany zamka kluczowego na inny z poniższej listy dostępnych zamków.

Metalowa szafa pancerna - wyposażenie podstawowe

Szafki o wysokości 900 oraz 1000 mm posiadają 2 półki, szafy na akta o wys. 1500 mm posiadają 3 półki, modele o wysokości powyżej 1500  mm posiadają 4 półki. Producent gwarantuje poprawną pracę urządzenia w czasie dwóch lat. Polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu, ponieważ jest ona w stanie odpowiedzieć na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. W wypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde z nich.

szafka na dokumenty


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.