0

Sejfy kasjerskie z szufladą

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową

 

ML+WSK 45/S1-K

SL 67+/I (klasa I)

Sejfy kasjerskie z szufladą

Bogata i kompleksowa oferta Konsmetal24 nie byłaby pełna, gdyby nie znalazły się w niej sejfy kasjerskie z szufladą stanowiące podstawę tej kategorii sprzętu. Co ważne, oferowane sejfy spełniają wymagania klasy S1 oraz klasy I. W każdym z nich można deponować pieniądze: w sejfach ML+ klasy S1 do równowartości 12 średnich pensji krajowych w sejfach SL+ klasy I do równowartości 120 średnich pensji krajowych bez względu na to czy to sejf kasjerski SL 67+/I - K (klasa I) czy inny model z tej serii.

Sejfy kasjerskie z szufladą wrzutową i ich zastosowanie

Sejfy kasjerskie z szufladą stanowią wyposażenie stacji benzynowych, instytucji bankowych i finansowych, świetnie spisują się w miejscach gdzie dochodzi do obrotu gotówki jak np. biura, sklepy, restauracje itp. Tego typu rozwiązania znacznie usprawniają pracę na stanowisku kasowym. Szuflada pozwala na zdeponowanie wartości bez otwierania drzwi sejfu. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne deponowanie gotówki bez dostępu do całej zawartości sejfu.

Wyposażenie sejfu kasjerskiego - oferta od Konsmetal24.pl

Każdy z oferowanych sejfów kasjerskich z szufladą serii SL+ składa się z komory głównej oraz szuflady. Szuflada wyposażona jest w kasetę na bilon i banknoty. W tylnej części szuflady jest miejsce na depozyt, pod nim ruchome dno. Po zamknięciu szuflady dno opada i depozyt wpada do komory sejfu. Maksymalny wymiar depozytu wynosi 30 x 100 x 320 mm. Standardowo komora główna oraz szuflada zamykane jest jednym zamkiem kluczowym. W razie zainteresowania takim rozwiązaniem - prosimy o kontakt z naszym sklepem z sejfami kasjerskimi. Komora główna wyposażona jest w jedną półkę, pod półką znajduje się przestrzeń na depozyty. W dnie są 2 otwory montażowe. Całość pokryta jest odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym w kolorze jasnoszarym. W naszej ofercie znajdują się też skrytki depozytowe, kasety wrzutowe oraz sejfy wrzutowe.

 

Konsmetal jako renomowana fabryka sejfów kasjerskich dba o pełną satysfakcję z zakupów każdego klienta. Dlatego nie tylko można liczyć na nas, jeśli chodzi o interesującą ofertę, wsparcie merytoryczne podczas zakupów, ale też w zakresie dowozu zamówionych sejfów kasjerskich we wskazane miejsce.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.