0

Kasy pancerne KP/VI

Kasy pancerne KP klasy VI
 

KP 67/VI-SK

KP 150/VI-SK

Kasy pancerne KP/VI

Kasy pancerne KP w klasie VI produkcji Konsmetal są urządzeniami o bardzo wysokiej odporności włamaniowej. Posiadają certyfikat Ośrodka Certyfikacji SITP w Poznaniu według normy PN-EN 1143-1:2019-07. Służą głównie do przechowywania wartościowej biżuterii, dokumentów i drogocennych dóbr. Limitem przechowywanych wartości dla klasy VI jest 1440 średnich pensji krajowych. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami naszego sklepu z kasami pancernymi pancerne KP/VI, co ułatwi podjęcie decyzji, na którą z kas ostatecznie się zdecydować. Każda zapewnia wysoki poziom ochrony, jak również ma swój własny zestaw zalet. Pamiętaj też, że możesz się do nas zwrócić z każdym pytaniem. Bez względu na to, czy interesuje Cię kasa pancerna KPP 180/VI-SK, czy jakakolwiek inna z oferty Konsmetal24.pl - jesteśmy do dyspozycji.

Kasy pancerne KP/VI od Konsmetal24 - charakterystyka budowy

Dostępne u nas kasy pancerne KP/VI są w każdym szczególe zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalnie wysoki poziom zabezpieczenia dla sprzętu klasy KP/VI. Dlatego posiadają wielopłaszczowy korpus o grubości 80 mm, który skutecznie uniemożliwia próby włamania. Zawiasy kas pancernych KP umiejscowione są na zewnątrz korpusu, dzięki temu drzwi można otworzyć na ponad 180 stopni uzyskując pełny dostęp do wnętrza kasy. Urządzenia klasy VI wyposażone są w zaawansowany system blokujący drzwi czterema ryglami poziomymi wysuwanymi za pomocą okrągłej klamki. Po stronie zawiasów znajduje się cztery rygle stałe zabezpieczające drzwi przed wyrwaniem po odcięciu zawiasów. Grubość drzwi 145 mm.

 

W kasach pancernych Konsmetal klasy VI stosowane są dwa zamki:

- zamek kluczowy klasy C z dwoma kluczami

- zamek szyfrowy mechaniczny klasy C, zamek posiada 100 milionów kombinacji zmiany szyfru.

 

Oferta Konsmetal24.pl obejmuje wszystkie modele, które posiadają 1 otwór montażowy w dnie oraz wyprowadzenie instalacji alarmowej. Aby podłączyć urządzenie do systemu alarmowego należy wyposażyć go w co najmniej jeden czujnik alarmowy (czujnik położenia drzwi/rygli, czujnik sejsmiczny). Jeśli nie jesteś pewny, czy postawić na urządzenia tej klasy, czy lepszym wyborem będą kasy pancerne klasa VIII - zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w podjęciu najlepszej decyzji.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.