0

Sejfy wrzutowe

Sejfy wrzutowe klasa S1
 

sejf wrzutowy


    

Sejfy wrzutowe klasa S1

Oferowane w Konsmetal24 sejfy wrzutowe klasy S1 staję się coraz częstszym wyborem właścicieli różnego rodzaju biznesów, w których ochrona kosztowności ma istotne znaczenie. Jednak zanim bliżej spojrzysz na sejf wrzutowy K 45W/15" - K. Klasa S1 oraz inne dostępne w tej kategorii propozycje należy zauważyć, jak bardzo istotną sprawą jest to, jakie jest główne zastosowanie omawianych sejfów wrzutowych.

Sejfy wrzutowe w Konsmetal24.pl - dla kogo i w jakim celu?

Sejfy wrzutowe klasa S1 będą idealnym rozwiązaniem dla tych miejsc, w których różnego rodzaju cenne przedmioty, jak np. gotówka, dokumenty, czy też inne kosztowności, powinny być odpowiednio zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób. Wynika to z faktu, iż sejf wrzutowy klasy S1 zaopatrzony jest w swojego rodzaju, specjalną szczelinę, która pozwala na swobodne wrzucanie przedmiotów do wnętrza owego schowka. Co więcej, jest to bardzo wygodne, ponieważ możliwe jest chowanie naszych kosztowności, bez jakiejkolwiek potrzeby otwierania drzwi. Wszystko to powoduje, że sejf wrzutowy jest świetną opcją dla gabinetu prezesa, sekretariatu, restauracji, hotelu, archiwum, sklepu i salony sprzedażowego, czy też placówki medycznej lub apteki. Nada się też do lombardu, stacji benzynowej oraz punktu jubilerskiego.

Sejf wrzutowy klasy S1 i jego największe atuty

Elementarną korzyścią sejfów wrzutowych jest to, że nie wymagają one otwierania, aby przechować w nich konkretne przedmioty. To właśnie powoduje, że doskonale nadają się do gromadzenia gotówki z dziennego utargu, czy też bardzo ważnych dokumentów. Oczywiście łatwy i wygodny dostęp jest tylko jedną i początkową zaletą tych modeli z naszego sklepu z sejfami wrzutowymi klasy S1. Nie sposób pominąć tutaj również fakt, że sejfy tego typu charakteryzują się przy okazji kompaktowymi rozmiarami, a także uniwersalnym zastosowaniem. Gwarantem należytego poziomu bezpieczeństwa są tutaj najwyższej klasy i jakości zamki kluczowe, jak również elektroniczne - które nasza hurtownia sejfów daje do wyboru. Tym samym, deponowana zawartość dostępna jest tylko i wyłącznie dla tej osoby, która jest do tego uprawniona. Zastosowany rodzaj zamka okazuje się być jedną z kluczowych kwestii, która może warunkować to, na jakim poziomie klaruje się cena sejfu wrzutowego. Oprócz wspomnianych wcześniej korzyści, wypada dodać jeszcze, że sejfy tego typu prezentują sobą ciekawy, nowoczesny design, posiadają możliwość dodatkowego wyposażenia w funkcjonalne skrytki, a także charakteryzuje je wzmocniona konstrukcja, która chroni zarówno przed kradzieżą, jak i aktami wandalizmu.

Sejfy wrzutowe - co warto wiedzieć przed zakupem w Konsmetal24?

Sejfy wrzutowe posiadają atesty wytrzymałości antywłamaniowej w klasie S1. Istnieje możliwość przechowywania w nich przedmiotów, do równowartości dwunastu średnich pensji krajowych. Jak już wspomniano powyżej, przeznaczone są one m.in. do deponowania nadwyżki gotówki w miejscach jej dużego skoncentrowania; restauracje, sklepy, kasy biletowe itp. Sejf wyposażony jest w otwór wrzutowy 30 x 170 mm oraz blokadę tego otworu. Blokada otworu realizowana jest zamkiem kluczowym klasa A. Każda czynność deponowania wymaga otwarcia zamka blokującego otwór wrzutowy. Wyjęcie zawartości sejfu może dokonać osoba posiadająca klucz do sejfu lub kod do zamka elektronicznego. W naszej ofercie dostępne są również kasety wrzutowe - w razie zainteresowania któregokolwiek z tych produktów, czekamy na kontakt.

Drzwi sejfu zamykane jednym z zamków z poniższej listy:

- K - kluczowym klasa A

- EA - elektronicznym klasa A typ HSL

- E - elektronicznym klasa B typ EM 20-20

Jeżeli zainteresowała Cię oferta sejfów wrzutowych klasy S1 w Konsmetal24.pl - już dzisiaj zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.