0

Sejfy gabinetowe klasa II

Sejfy gabinetowe klasy II
 

Sejf Save4ever II Save4ever II 413102

Sejf Save4ever II Save4ever II 413105

Sejfy gabinetowe klasa II

Aby móc należycie chronić posiadane dobra - konieczne do tego zadania są dedykowane rozwiązania, jak oferowane tutaj sejfy gabinetowe klasa II. Warto zwrócić na nie uwagę tym bardziej, że oferta Konsmetal24.pl wypełniona jest przez sejfy gabinetowe klasy II Save4EVER, które posiadają certyfikat klasy II zgodnie a normą PN-EN 1143-1. Nie bez znaczenia jest, że tenże certyfikat wydała ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca. Zachęcamy więc do zapoznania się naszą propozycją sejfów gabinetowych, a w razie pytań o sejfy - służymy wiedzą, pomocą i doświadczeniem.

Sejfy gabinetowe należące do klasy II - jakie przedmioty warto w nich umieścić?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy II można ubezpieczyć walory do równowartości 180 średnich pensji krajowych. Limit określony został Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczy wyłącznie wszystkich firm. Tym samym oferowane tutaj sejfy Save4EVER dedykowane są do należytego zabezpieczenia zawartości przed kradzieżą. Znajdują zastosowanie w domach oraz biurach do zabezpieczenia pieniędzy, dokumentów, broni palnej, biżuterii itp. Korzystając z okazji zachęcamy również do bliższego spojrzenia na dostępne w naszej ofercie sejfy sejfy ognioodporne, jeśli taki poziom dodatkowej ochrony jest dla Ciebie wymogiem.

Sejf domowy klasy II - w jaki sposób chroni Twoją własność?

W tych modelach sejfów, drzwi zamykane są jednym zamkiem kluczowym lub jednym zamkiem elektronicznym. Zamek zabezpieczony jest przed nieuprawnionym jego otwarciem przez przewiercenie oraz przez przecięcie. Jeśli interesuje Cię tradycyjne, kluczowe rozwiązanie - sejf Save4EVER II/413104 - K może być tym czego szukasz. Natomiast gabinetowy sejf Save4EVER II/413102 - E i podobne modele to doskonała propozycja dla amatorów nowoczesnych technologii. Warto również wiedzieć, że każdy oferowany w tej klasie sejf gabinetowy klasy II zbudowany jest z kilku warstw blachy stalowej. Drzwi wyposażone są w niezawodny układ ryglowy składający się z rygli ruchomych oraz rygla stałego od strony zawiasów. Natomiast widniejące zawiasy zewnętrzne pełnią wyłącznie funkcję wodzenia drzwi - nie stanowią elementu zabezpieczającego przed otwarciem, ich odcięcie w żaden sposób nie osłabia własności antywłamaniowych sejfu.

Sejfy gabinetowe od Konsmetal24.pl - wskazówki montażowe

Sejf należy przymocować do elementów konstrukcyjnych budynku. W tym celu posiada on 1 otwór montażowy w dnie oraz dodatkowy 1 w ścianie tylnej. W przypadku gdy nie ma możliwości przymocowania sejfu do ściany, otwór montażowy w ścianie tylnej nie jest potrzebny i wykonany jest tylko w płaszczu wewnętrznym. Dopiero w przypadku montażu sejfu do ściany, należy przedłużyć otwór przez korpus zewnętrzny, tę czynność powinien wykonać instalator sejfu. Na koniec warto dodać, że kolorem standardowym (domyślnym) jest kolor jasny szary RAL 7035, drugim kolorem podstawowym jest kolor grafitowy RAL 7024. Na nasze sejfy gabinetowe klasy II udzielamy gwarancji na 24 miesiące.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.