0

Sejfy gabinetowe klasa II

Sejfy gabinetowe klasy II
 

Sejf Save4ever II Save4ever II 413102

Sejf Save4ever II Save4ever II 413105


- Sejfy gabinetowe klasy II Save4EVER posiadają certyfikat klasy II zgodnie a normą  PN-EN 1143-1. Certyfikat wydała  ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy II można ubezpieczyć walory do równowartości 180 średnich pensji krajowych. Limit określony został Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczy wyłącznie wszystkich firm.
- Sejfy Save4EVER dedykowane są do należytego zabezpieczenia zawartości przed kradzieżą. Znajdują zastosowanie w domach oraz biurach do zabezpieczenia pieniędzy, dokumentów, broni palnej, biżuterii itp.
- W tych modelach sejfów, drzwi zamykane są jednym zamkiem kluczowym lub jednym zamkiem elektronicznym. Zamek zabezpieczony jest przed nieuprawnionym jego otwarciem przez przewiercenie oraz przez przecięcie.
- Sejf zbudowany jest z kilku warstw blachy stalowe. Drzwi wyposażone są w niezawodny układ ryglowy składający się z rygli ruchomych oraz rygla stałego od strony zawiasów. Widniejące zawiasy zewnętrzne pełnią wyłącznie funkcję wodzenia drzwi nie stanowią elementu zabezpieczającego przed otwarciem, ich odcięcie w żaden sposób nie osłabia własności antywłamaniowych sejfu. 
- Sejf należy przymocować do elementów konstrukcyjnych budynku w tym celu posiada on 1 otwór montażowy w dnie oraz dodatkowy 1 w ścianie tylnej. W przypadku gdy nie ma możliwości przymocowania sejfu do ściany, otwór montażowy w ścianie tylnej nie jest potrzebny i wykonany jest tylko w płaszczu wewnętrznym. Dopiero w przypadku montażu sejfu do ściany, należy przedłużyć otwór przez korpus zewnętrzny, tę czynność powinien wykonać instalator sejfu.
- Kolorem standardowym (domyślnym) jest kolor jasny szary RAL 7035, drugim kolorem podstawowym jest kolor grafitowy RAL 7024.
- Gwarancji na 24 miesiące.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.