0

Sejfy gabinetowe klasa I

Sejfy gabinetowe SL klasa I
 

Sejf SL 67/I-S

Sejf SL 67/I-SK

 

Dlaczego warto mieć sejf na pieniądze?

Własny sejf na pieniądze to na pewno dobre rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w wielu innych miejscach. Decydując się na przechowywanie cennych rzeczy w sejfie, ochronimy je nie tylko przed złodziejami w przypadku włamania do naszego domu, ale też podczas wielu innych niebezpiecznych sytuacji.

W naszej ofercie, klienci mogą znaleźć różnego rodzaju sejfy na pieniądze i inne kosztowności. Dostępne są chociażby sejfy ognioodporne, które będą skutecznie chronić cenne dla nas przedmioty, a to np. kiedy wybuchnie pożar naszej nieruchomości. Wcale nie musi być to jedynie sejf na pieniądze, ponieważ jest to idealne miejsce, aby przechowywać w nim inne rzeczy, tak jak chociażby biżuteria, monety, kolekcjonerskie, a nawet broń. Co więcej, sejf tego typu, doskonale nada się, aby trzymać w nim przedmioty o wysokiej wartości sentymentalnej, a to m.in. Antyki, czy też nasze pamiątki rodzinne. Nie zawsze bowiem, muszą być to rzeczy, które posiadają wysoką wartość finansową.

Kto powinien posiadać sejf na pieniądze?

Chociaż nie jest to aż tak oczywiste, w każdym domu może przydać się dostosowany sejf na pieniądze oraz inne kosztowności. Należy być odpowiedzialnym i lokować wszystko to co wartościowe, jedynie w bezpiecznych miejscach, aby te nie wpadły w niepowołane ręce, ale też by się po prostu nie zgubiły.

Mimo tego, że sejf wydaje się być iście filmowym artefaktem, tak naprawdę powinien być obecny w każdym współczesnym domu, jako jeden z obowiązkowym elementów. Wszystko to dla bezpieczeństwa i ochrony posiadanych przez nas dóbr materialnych.

Prezentowane sejfy gabinetowe

Są to urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikat odporności na włamanie klasy I, zgodnie z normą PN-EN 1143-1. Certyfikat został wystawiony przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. W sejfach gabinetowych klasy I można przechowywać i ubezpieczyć wartości do 120 średnich pensji krajowych. Są również niezastąpionymi sejfami do przechowywania broni palnej, a także dokumentów i biżuterii.
 

Sejfy biurowe SL posiadają konstrukcję dwupłaszczową ze specjalnym wypełnieniem

Korpus i drzwi wykonane są z wysokogatunkowej stali. Płyta czołowa drzwi ma grubość 8 mm, zamki zabezpieczone są przed przewierceniem oraz przed wybiciem, całość mechanizmu ryglowego osłonięta jest dodatkowym płaszczem stalowym o grubości 0,8 mm. Sejfy przystosowane są do montażu poprzez dno sejfu, w którym znajdują się otwory montażowe.

 

Zamknięcie sejfu

Wszystkie modele posiadają drzwi ze składaną klamką wyposażone w jeden lub dwa zamki z poniższej listy.

K      - zamek kluczowy klasa A, 2 klucze o dł. L=90 mm

S      - zamek szyfrowy mechaniczny klasa A

EM    - zamek elektroniczny klasa B (EM20-20)

E      - zamek elektroniczny klasa B (Combogard). Jest to najbardziej zaawansowany oraz najlepszy zamek w naszej ofercie.
 

Wyposażenie podstawowe sejfów do biura:

SL 45, 67 oraz SLP 67, 85  - 1 półka

SL oraz SLP 100                - 2 półki

SL oraz SLP 120, 150         - 3 półki


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.