0

Kasy pancerne KP/VIII

Kasy pancerne KP, klasa VIII
 

Kasa pancerna KP 120/VIII-SK

Kasy pancerne KP/VIII

Dostępne w tej kategorii kasy pancerne KP w klasie VIII są urządzeniami przenośnymi najwyższej klasy odporności włamaniowej. Posiadają certyfikat Ośrodka Certyfikacji Systemy I Techniki Bezpieczeństwa Sp. z o.o. w Poznaniu według normy PN-EN 1143-1:2019-07. Kasy pancerne KP/VIII to najmocniejsze zabezpieczenie w tej klasie, a do tego bardzo wszechstronne. Tym samym oferta Konsmetal24.pl w tym zakresie odpowie nawet na najwyższe wymagania. Prezentowane urządzenia służą głównie do przechowywania wartościowej biżuterii, ważnych dokumentów i innych drogocennych dóbr. Limitem przechowywanych wartości dla klasy VIII jest 2400 średnich pensji krajowych.

Kasy pancerne klasa VIII w ofercie Konsmetal24.pl – w jaki sposób oferują tak wysoki poziom ochrony?

Konstrukcja tych kas została w każdym detalu pomyślana o najwyższym stopniu zabezpieczeń. Dlatego też zawiasy kas pancernych KP, takich jak kasa pancerna KP 180/VIII-SK umiejscowione są na zewnątrz korpusu, dzięki temu drzwi można otworzyć na ponad 180 stopni uzyskując pełny dostęp do wnętrza kasy. Urządzenia klasy VIII dodatkowo wyposażone są w zaawansowany system blokujący drzwi ryglami poziomymi wysuwanymi za pomocą okrągłej klamki. Po stronie zawiasów znajduje się rygiel stały na całą wysokość drzwi. Mając do swojej dyspozycji model, taki jak kasa pancerna KP 150/VIII-SK, bądź inny z naszej oferty - możesz mieć pewność, że Twoja cenna zawartość jest bezpieczna. Standardowo, kasach pancernych klasy VIII stosowane są dwa zamki klasy C: kluczowy oraz szyfrowy mechaniczny.

Kasy pancerne KP/VIII od Konsmetal - jak je poprawnie zamontować?

Wszystkie modele posiadają 1 otwór montażowy w dnie oraz wyprowadzenie instalacji alarmowej. Aby podłączyć urządzenie do systemu alarmowego należy wyposażyć go w co najmniej jeden czujnik alarmowy (czujnik położenia drzwi, rygli, czujnik sejsmiczny). Oczywiście służymy pomocą zarówno w zakresie doradztwa zakupowego, jak i wsparciem w transporcie i montażu. W razie pytań o kasy pancerne KP/VII - czekamy na kontakt!


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.