0

Szafy pancerne wg RM

Szafy metalowe na dokumenty ściśle tajne wg RM.

 

Szafa SD1 185/S2-S

Szafa SD2 185/S2-S

Szafy metalowe na dokumenty ściśle tajne wg RM

Posiadanie szafy pancernej na dokumenty ściśle tajne nie jest opcją - to konieczność, której podstawy są prawnie usankcjonowane. Odpowiadając na wysokie zainteresowanie takimi formami zabezpieczeń oferta Konsmetal24.pl została uzupełniona o szafy metalowe na dokumenty ściśle tajne wg. RM, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szafy metalowe klasa S2 typ 3 - na broń, amunicję i majątek

Prezentowane szafy służą do przechowywania i ochrony dokumentów niejawnych o klauzuli „ściśle tajne”, broni i amunicji oraz wartości do 24 średnich pensji krajowych. Jeśli posiadasz majątek, który chcesz zabezpieczyć, ale nie jesteś pewny czy odpowiednie do tego będą produkty z tej kategorii, czy może również u nas dostępne szafy metalowe klasy S1 typ 2 na tajne dokumenty - zapraszamy do kontaktu, z chęcią pomożemy we właściwym wyborze.

Szafy pancerne na akta niejawne - interesująca oferta w Konsmetal24.pl

Dostępne w tej kategorii szafy pancerne na akta niejawne posiadają certyfikat wg normy PN-EN 14450: 2006 który wydał Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie, spełniają także wymagania RM z 29 maja 2012 roku jako typ 3. Oferowane szafy produkowane są w wersji jednodrzwiowej oraz w wersji dwudrzwiowej. Kąt otwarcia drzwi wynosi 90 stopni. Wszystkie szafy, półki i skrytki pokryte są farbą proszkową w kolorze jasnoszarym RAL 7035. Potrzebujesz wersji spersonalizowanej według konkretnych preferencji? Jest to możliwe, ale należy pamiętać, że wykonanie szaf w innej kolorystyce bądź w wersji lewostronnej wiąże się z dopłatą. Szafy metalowe klasy S2 są dwupłaszczowe, korpus zewnętrzny z blachy 3 mm, wewnętrzny z blachy 1,5 mm. Drzwi szaf stalowych zamykane są zamkiem szyfrowym mechanicznym klasy B typ 3. Standardowo szafa posiada 9 punktów dla K1. Zamiana zamka na typ 4 zmienia ilość punktów na 12, opcja zamiany zamka występuje w wyposażeniu dodatkowym w kartach produktów. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania co do ich budowy - zapraszamy do kontaktu. Warto też zajrzeć do szczegółów kart produktowych, ponieważ szafa metalowa SD2/S2 185S-S (klasa S2 typ 3) oraz inne oferowane modele są tamże bardzo dobrze opisane pod względem budowy i funkcjonalności.

 Wyposażenie standardowe:

- szafy o wys. 1500 mm – 3 półki

- szafy o wys. 1850 mm – 4 półki

Interesują Cię szafy metalowe na dokumenty ściśle tajne wg. RM, ale masz kilka pytań przed złożeniem zamówienia? Zespół Konsmetal24.pl odpowie na nie szybko i merytorycznie. Zapraszamy!

 


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.