0

Sejfy domomowe i biurowe klasy I

Sejfy do domu i biura klasy I.
 

Sejf Consul 25/I-E

Sejf Consul 40/I-K

Sejf Save4EVER 402003

Sejf Save4EVER 402005


- Sejfy posiadają certyfikaty stwierdzające zgodność z normą PN-EN 1143-1:2006. Certyfikaty wydał ECB*S - uznawana na całym świecie prestiżowa instytucja certyfikująca. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w sejfach klasy 0 można przechowywać i ubezpieczyć walory do równowartości do 60 średnich pensji, natomiast w sejfach klasy I do równowartości do 120 średnich pensji. Te wartości zostały określona w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 07 września 2010 r. i dotyczą wyłącznie firm, osób fizycznych nie dotyczy limit przechowywanych wartości.

- Sejfy przeznaczone są do przechowywania rzeczy wartościowych, pieniędzy, broni biżuterii itp. skutecznie zabezpieczając je przed przed kradzieżą.
- Stosowane jako sejfy domowe oraz jako sejfy do biura, do sklepu i aptek do zabezpieczenie utargu i przechowywania dokumentów, w małych i dużych firmach oraz jako sejfy na broń i amunicję.
- Drzwi sejfu zamykane są jednym zamkiem kluczowym lub jednym zamkiem elektronicznym, w sejfach Save4ever istnieje możliwość zastosowania zamka szyfrowego mechancznego. Zamek zabezpieczony jest przed przewierceniem oraz przed zniszczeniem.
- Drzwi sejfu blokowane są w korpusie sześcioma ryglami ruchomymi oraz ryglem stałym blokującym drzwi całej ich wysokości. Drzwi o nowoczesnej konstrukcji zbudowane z kilku warstw blachy stalowej.

- W celu przymocowania sejfu do elementów konstrukcyjnych budynku sejfy Consul posiadają 2 otwory montażowe w dnie oraz 2 otwory w ścianie tylnej. Sejfy Save4ever posiadają 2 otwory montażowe - 1 w dnie oraz 1 w ścianie tylnej. Otwór montażowy w ścianie tylnej wykonany jest tylko w płaszczu wewnętrznym, w przypadku potrzeby montazu sejfu do ściany tylnej wystarczy przedłużyć otwór przez przewiercenia tylko korpusu zewnętrznego.

- Sejfy Consul malowane są na kolor grafitowy, natomiast sejfy Save4ever posiadają 2 kolory standardowe: jasny szary RAL 7035 oraz grafitowy RAL 7024.
- Gwarancji na 24 miesiące.

Symbol "K" umieszczony na końcu oznaczenia modelu wskazuje na zastosowanie zamka kluczowego, symbol "E" zamka elektronicznego.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.