0

Sejfy gabinetowe klasa II STRONG

Sejfy gabinetowe SG STRONG klasa II

 

  - Są to sejfy o najwyższej odporności na włamanie spośród sejfów w naszej ofercie. Certyfikat na zgodność z normą PN-EN 1143-1 wystawił Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji obowiązującego wszystkich przedsiębiorców, w sejfach klasy II można przechowywać i ubezpieczyć walory do równowartości 180 średnich pensji krajowych.

- Sejfy używane do przechowywania papierów wartościowych, biżuterii, dokumentów oraz znajdują zastosowanie jako sejfy na broń i amunicję.

- Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz dużą masą. Korpus sejfów gabinetowych to wielopłaszczowa konstrukcja wypełniona unikalną mieszanką betonową.

- Drzwi zostały wyposażone w system ruchomych rygli oraz dodatkowy rygiel stały (rygle ruchome mają średnicę 30 mm), zamek zabezpieczony jest przed przewierceniem oraz przed wybiciem do wnętrza sejfu.

- Zamknięcie realizowane zamkiem elektronicznym klasy B.

- Sejf wyposażony jest w wygodną klamkę ułatwiającą otwieranie i zamykanie sejfu.

- Pomiędzy drzwiami i korpusem sejfu wykonywane są progi przeciw ogniowe, które blokują dostęp ognia i wysokiej temperatury do wnętrza sejfu w przypadku pożaru.

- W dnie sejfów wykonywane są 2 otwory montażowe.
- Grubość korpusu 80 mm, grubość  drzwi 143 mm
- Możliwość  ubezpieczenia  sejfu do wartości 750 000 zł

      Transport firmą kurierską gratis. Na życzenie klienta oferujemy dostawę serwisem firmowym wraz ze wstawieniem i montażem. Koszty takiej usługi zależne są od wagi produktu oraz miejsca dostawy.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.