0

Multisejfy

Multisejfy kasjerskie XS

 

Multisejf 3 szufladowy

Multisejf 6 szufladowy

 

Klasy multisejfów XS oraz ich przeznaczenie.

Mamy przyjemność zaprezentować najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na stanowiskach kasowych w placówkach bankowych oraz instytucjach gdzie występuje obrót gotówki. Przystosowane są do jej deponowania oraz do przechowywania wartości. Występują w dwóch klasach odporności na włamanie; w klasie S2 wg normy PN-EN 14450 oraz w klasie I wg normy PN-EN 1143-1. W multisejfach klasy S2 można przechowywać walory do równowartości 24 średnich pensji krajowych, w klasie I można przechowywać do równowartości 120 średnich pensji krajowych.

 

Funkcje multisejfów XS

Multisejfy XP wyposażone są w 3, 4 lub 6 szuflad. Są to urządzenia jednostanowiskowe i mogą być wykorzystywane przez więcej jak jedną osobę (praca przy stanowisku rotacyjnym). Dostęp do każdej z szuflad nadawany jest przez administratora poszczególnym użytkownikom. Każdy użytkownik ma dostęp do jednej, do kilku lub do wszystkich szuflad. Rejestr otwarć multisejfu zapisywany jest w jego pamięci jak również użytkownicy i ich hasła. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i całością urządzenia sterujemy za pomocą wbudowanej klawiatury i czytelnego panelu ciekłokrystalicznego wyświetlającego aktualne zdarzenia. Istnieje możliwość podłączenia urządzenia do sieci i sterowanie nim z poziomu komputera. Multisejf blokowany jest zamkiem kluczowym – jest to blokada wszystkich szuflad, tzw. blokada nocna. Aby uruchomić urządzenie niezbędne jest wyłączenie blokady nocnej przez otwarcie zamka kluczowego następnie sterujemy nim za pomocą klawiatury.

 

Sterowanie multisejfem Konsmetal

System kontroli szuflad, składający się z elektronicznej kontroli dostępu do szuflad, automatycznej blokady kasjera (w czasie pracy jednego kasjera drugi nie ma dostępu do urządzenia), sygnalizacji niedomkniętych szuflad zabezpieczenia każdej szuflady przed wyjęciem zawartości przez inną szufladę.

Multisejf posiada możliwość integracji z zewnętrznymi programami i bazami danych. Rejestr zdarzeń – do 5 tyś. wpisów na urządzeniu lub nieograniczony w aplikacji.

 
System ochrony multisejfów XS

Antynapadowy system bezpieczeństwa w postaci: opóźnienia czasowego przy otwieraniu zamka elektronicznego co znacząco obniża ryzyko opróżnienia kasetki w przypadku napadu cichy alarm zamka, który po podłączeniu do systemu ochrony każdorazowo informuje firmę ochroniarską o próbie włamania do kasetki bądź stosowania niewłaściwego kodu.


Kontakt ze sklepem

Właścicielem sklepu jest firma Konsmetal-Poltrezor Sp.J.